KARADENİZ EREĞLİ “HAMDİ AYAN” DİYOR

KARADENİZ EREĞLİ “HAMDİ AYAN” DİYOR “DİĞER VEKİLLERDEN FAYDA GÖREMEDİK, ADAYIMIZ SENSİN”

KARADENİZ EREĞLİ “HAMDİ AYAN” DİYOR

24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla seçim çalışmalarını tam süratle devam eden MHP Zonguldak Milletvekili Hamdi Ayan, Kdz. Ereğli ilçesinde adeta milletvekili olarak karşılanıyor. Vatandaşlar her gördüğü yerde Ayan’a; “Diğer vekillerden fayda göremedik, bu sefer kararımız sensin” diye kendisine ilgi ve alaka gösterdiler. 
27. Dönem MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Kdz. Ereğli ilçesinde İl Başkanı Metin Soydaş, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, 2. Sıra adayı Abdullah Bekar, 3.Sıra adayı Fehmi Nuhoğlu ve partililerin katılımıyla ilçenin şehir merkezi olan Bozhane, Yalı ve sahil şeridinde 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Ayan, Zonguldak için yazmış olduğu 10 maddelik kurtuluş reçetesini vatandaşlara aktardı. Milletvekili Ayan’a ilgi gösteren çok sayıda vatandaşlar kendisine destek vereceklerini belirttiler. Bazı vatandaşlar ise Zonguldak için masaya vurmayan ve çalışmayan vekillerden şikayetçi olduklarını belirtirken, Ayan’a; “Bu sefer Zonguldak’ı kurtaracak olan adayımız sensin, bizler sizden yana oy kullanacağız. Bizi en iyi şekilde siz temsil edeceksiniz, çıktığınız yolda başarılar diliyoruz” dediler. 
MHP Milletvekili Adayı Ayan ve diğer adaylar vatandaşların elini sıkarak kendilerine destek çıkılması ve Ankara’da Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade ettiler.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48