Mahkeme karar verdi. İşte o karar!

Mahkeme karar verdi. İşte o karar!

Mahkeme karar verdi. İşte o karar!

Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Bahar ''Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının ve benim 60 bin TL bir zarar var. Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını hala daha kendi babalarının malı gibi görüp, buralara gelip, buralarda nemalanmaya çalışanlar var. Ankara Bölge İdare Mahkemesi 12. İdari Dava Dairesi benim haklı olduğumu onayladı.’dedi. Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Bahar, Zonguldak yerel mahkemenin verdiği kararı ‘Ankara Bölge İdare Mahkemesi 12. İdari Dava Dairesi bozdu ve benim haklı olduğumu onayladı.’ dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Bahar, “2018’in Şubat ayında seçim yaptık. Bütün esnafın gözünün önünde yapılan seçimde başkanlığa seçildim. Rakip arkadaşlar bu duruma itiraz ettiler. İtirazı reddeden hâkim bey. Dokuz ay sonra seçime tekrar itiraz edildi. Seçimin iptal edilmesiyle ilgili bir mahkeme kararı çıkıyor.  Seçimde oy kullanan insanlar, yüksek seçim kurulu ve esnafta bizim ne yaptığımızı gördü. O günlerde bazı basın yayın organları bizimle ilgili suçlayan ve yıpratan her gün yayın yapıldı. İki ay içinde yeniden seçim yaptık. Esnaf yeniden bize görev verdi. Şimdi mahkeme kararını verdi, bu seçimin tartışması dahi olmaz diyor. Gecikmiş bir adalet yerini buldu. İki ay boyunca haberler yapılınca insanlarda açama diye bir soru işareti oluştu. Şimdi odayı ve beni her gün haber yapanlardan ve dava açanlardan dava açma sırası bende. Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının ve benim 60 bin TL bir zarar var. Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını hala daha kendi babalarının malı gibi görüp, buralara gelip, buralarda nemalanmaya çalışanlar var.

Bir birine rakip olanlar, bir birine düşman olanları bir araya getirebilecek buradaki maddiyattan başka bir şey olacağını düşünemiyorum. Çünkü bir biriyle davalı olmuşlar. Bir birine ceza aldırmışlar tek bir çatı altında alabiliyorlarsa bunun altında farklı bir şey var.  Bunun takdirini Zonguldak halkına ve yönetenlere bırakıyorum. Beni dava eden ve seçime katılan herkesi dava edeceğim.” dedi

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 00:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48