SARIOĞLU'NDAN BAŞKAN TOSUN'A ZİYARET

SARIOĞLU'NDAN BAŞKAN TOSUN'A ZİYARET

SARIOĞLU'NDAN BAŞKAN TOSUN'A ZİYARET

Zonguldak Tüm İşçi Emekleri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosunu ziyaret etti.
Zonguldak Tüm İşçi Emekleri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu ve dernek yönetimi ile birlikte AK Parti İl Başkanı Zeki Tosunu makamında ziyaret ederek Zonguldakta 150 bin madenci emeklisi olduğunu ve emekli sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana ulaştırmak için AK Parti İl Başkanı Zeki Tosundan yardım istedi.
Zonguldak Tüm İşçi Emekleri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, madenci emeklileri için AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile görüştü. Zeki Tosunun makamında gerçekleştirilen görüşmede, Zonguldakta 150 bin madenci emeklisi olduğunu ve emekli sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana ulaştırmak istediklerini dile getiren Mustafa Sarıoğlu, Milletvekilleri ve İl Başkanı aracılığıyla Zonguldaktaki madenci emeklilerimizin yaşadığı sorunları Cumhurbaşkanımıza aktarmak istiyoruz. Biliyorsunuz yer altında çalışan, akciğerlerinde taş tozu olan değerli madencilerimizin sayısı 150 bin kişi. Milletvekillerimiz bu istediğimize sıcak baktılar. Hem TOKİ hem de emekli madencilerimizin sorunlarını Cumhurbaşkanımıza aktarmak istiyoruz. Bu konu hakkında sizinle daha önce bilgilendirmiştik. Sizden sonuç bekliyoruz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Daha önce de bu konu hakkında kendisinin bilgilendirildiğini ve üzerlerine düşen bu sorunu çözmek için elinden geleni yapacaklarını söyledi. Tosun, Ankarayla sürekli iletişim halindeyiz. Bu aralar çok yoğunum sizi makamınızda ziyaret edemedim, siz geldiniz hoş geldiniz. Zonguldak emeklisi çok olan bir kent. Maden emeklisi olan dostlarımızın daha iyi şartlarda yaşaması en büyük vazifemiz. TOKİyle olan konu hakkında ise beraber elimizden geleni yapacağız. Sizinle her yere gideriz. Beni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim Zonguldakı çok iyi temsil ediyorsunuz. En kısa sürede inşallah sizi makamınızda ziyaret edeceğim şeklinde konuştu.

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48