Teşekkürler Çaycuma’m

Teşekkürler Çaycuma’m

Teşekkürler Çaycuma’m

Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı tahsilatına Şubat 2020’de başlanacak ve sonrasında iki yıl devam edecek olan yol hizmetlerine katılım payları için şimdiden 6.117 lira yatırıldığını bildirerek sağduyu sahibi Çaycumalılara teşekkür etti

Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı bir açıklama yaparak yol harcamalarına katılım paylarının ödemelerine Şubat 2020’de başlanacak olmasına karşın daha şimdiden 6.117 lira tahsilat yapıldığını bildirerek Çaycumalılara teşekkür etti. Kantarcı açıklamasında, “Sağduyusuna çok güvendiğim Çaycumalılar beni yanıltmadı, kentine, belediyesine sahip çıkarak Çaycumalı olmanın ne anlama geldiğini dosta düşmana bir kez daha gösterdi. Birilerinin ısrarla provoke etmesine karşın, vatandaşlarımız, son derece hakkaniyetli bir şekilde hayata geçirmeye çalıştığımız uygulamaya destek verdi. Afaki rakamlarla kampanyalar düzenleyip vatandaşlarımızı aldatmaya çalışanların çabası bir kez daha boşa çıktı. Yol harcamalarına katılım paylarının tahsilatına Şubat 2020’de başlanacak olmasına karşın, daha şimdiden işlem yapan 18 vatandaşımız 6.117 lirayı veznelerimize yatırdı. Her zaman müteşekkir olduğum Çaycuma halkına bir kez daha teşekkür ediyor, onlarla gurur duyuyorum” dedi.

KENTE KARŞI SUÇ İŞLİYORLAR
Kantarcı açıklamasını, “Her zaman söylüyorum, her vatandaşımızın itiraz etmek en demokratik hakkıdır. Buna bizlerin en küçük bir itiraz olmadığı gibi, böyle bir refleksin olması, toplumla belediyemizin sağlıklı bir ilişki içinde olduğunun da göstermektedir. Birilerinin ısrarla dile getirdiği gibi Çaycumalıların hiç kimseden korkusu yoktur. Vatandaşlarımızın haklarını aramaktan aciz olduğunu yaymaya çalışanlar da fena halde yanılmaktadır. Birileri kurnazlık yapıp sanki böyle bir durum varmış gibi göstererek halk kahramanlığına soyunmaktadır. Ama sonuç alamayacakları çok açıktır. Yalan yanlış bilgiler ve abartılı rakamlarla kampanyalar düzenleyip insanları belediyemize karşı kışkırtanlar, Çaycuma’nın geleceğini dinamitlediklerini, kente karşı suç işlediklerini iyi bilmelidir” diyerek devam etti.

2 YILDA 4 EŞİT TAKSİTTE ÖDENECEK
Kantarcı açıklamasını, “Rakamları tablolarla açıkladık. Herkes gördü ki tahakkuk eden rakamlar son derece makuldür. Şayet bir hata olduğunu düşünen varsa onların şikayetleri incelenerek varsa bir yanlış elbette düzeltilir. bTek dairesi bulunan vatandaşlarımızın emlak değerine göre ödeyeceği rakamlar 100 lira ile 1,500 lira arasında değişmektedir. Daha üstündeki rakamlar çok sayıda gayrimenkulü olan vatandaşlarımızı ilgilendirmektedir. Peşin ödeme yapıldığı takdirde yüzde 25 indirim yapılacağı gibi, dileyen vatandaşımız 2 yılda 4 eşit taksitte ödeyebilecektir. Elde edilen tüm paralar da yeni yol yapımında kullanılacak, mahalleler arasındaki hizmet eşitsizliğinin giderilmesi sağlanacaktır. Yapılan olumsuz propagandaya itibar etmeyen vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hizmet yolunda aynı hız ve kararlılıkla devam edeceğimizi duyuruyorum” diyerek tamamladı.
 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48