ZONGULDAK BELEDİYESİ İLE TAPU MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

ZONGULDAK BELEDİYESİ İLE TAPU MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Zonguldak Belediyesi ve Tapu Müdürlüğü arasında elektronik ortamda iş ve işlemlerin seri yürütülebilmesini kapsayan protokolü imzalandı.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan,vatandaşın tapu işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde halledebileceğini belirterek yaptığı açıklamada şunları söyledi : ''Vatandaşlarımızın tapu işlemlerinin daha hızlı ve güvenli olması açısından, Belediyemiz ve Tapu Müdürlüğümüz arasında elektronik ortamda iş ve işlemlerin seri yürütülebilmesini kapsayan protokolü Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Sn. Yücel Serdar ve Zonguldak Tapu Müdürü Sn. Ersoy Yılmaz ile birlikte imza altına aldık.

İmzalanan protokole göre iki kurum arasındaki emlak beyan değeri işlemleri artık elektronik ortamda gerçekleşecek. Tapu işlemleri sırasında istenilen emlak beyan değeri almak için vatandaşlarımız belediyemize gelmeden elektronik ortamda işlemlerini yapabilecekler.

İmza altına almış olduğumuz bu protokol ve sunacağımız bu hizmet ile bölgenin ilk belediyesi olma özelliğini de taşıyoruz.'' 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48