ZONGULDAK KÖYLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI BELLİ OLDU

Zonguldak Köyleri Dayanışma Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirdi.

ZONGULDAK KÖYLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI BELLİ OLDU

Zonguldak Köyleri Dayanışma Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirdi. Kongrede tek aday Hasan Yaman yeniden başkan seçildi.

Genel kurulda  Divan Başkanlığı Çaycuma ve Köylerini Kalkındırma  Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu’nun yaptığı genel kurul Yaman Restaurant'ta yapıldı.  Genel kurula; Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yaşar Karaman, Tüm Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri, Kozlu Esnaf kefalet ve kredi Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, Devrek, Gökçebey Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Lütfi Çavuş, Bartınlılar Dernek Başkanı Adem Aydeniz muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Dernek Başkanı Hasan Yaman  konuşmasında şunları söyledi: " 2012 yılında   İlk kurulduğunda derneğimizin ismi Beycuma Kalkındırma Derneği idi. Sonradan büyüyünce derneğimizin adını Zonguldak Köylerini Kalkındırma Derneği olarak değiştirdik.

 Pandemiden dolayı uzun bir süre dernekçilik faaliyetleri yapamadık. Yeni yönetimimiz ile birlikte yeni işler yapabilmek için can atıyoruz. Köylerimize gideceğiz, daha önce yaptığımız gibi ihtiyaç sahiplerini belirleyerek yardımcı olacağız..Yeni yönetim ile birlikte yeni hizmetler vereceğiz" dedi.

Daha sonra söz alan STK başkanları kendi görüş ve önerilerini genel kurulda paylaştı.

Yeni Yönetim: Hasan Yaman,  Şerafettin Nas,  Ismaıl Terzi, Raci Durmuş, Sabahattin Kösepınar, Kadir Korkmaz, Caner Güven, Suat Canbir,

Denetleme Kurulu Üyeleri: Ali Öztürk, Yavuz Boz, Necat Cebeci, Hasan Çiftçi olarak belirlendi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48