Geldi, Düzce'deki çalışmaları İnceledi

Geldi, Düzce'deki çalışmaları İnceledi

Geldi, Düzce'deki çalışmaları İnceledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Düzcedeki il, ilçe ve belde belediye başkanları ile bir araya gelerek belediye hizmetlerini yerinde inceledi.
AK Partiye bağlı 10 Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, belediyelerin 2017 yılına kadar yaptıkları çalışmaları ve performanslarını inceledi. AK Parti Düzce İl Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız ile birlikte hafta sonunu Düzcede geçiren Geldi, ilk olarak Akçakoca Belediyesini ziyaret etti. Akçakoca Belediye Meclis üyeleri ile toplantı yapan Geldi, ardından Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile birebir görüşme yaparak belediyenin performans değerlendirmesini yaptı.
Ardından Düzce, Yığılca, Çilimli, Cumayeri, Gümüşova, Gölyaka ve Kaynaşlı ile belde belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle de görüşen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, son olarak İl Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız ile istişarelerde bulunarak Düzceden ayrıldı.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, AK Partinin milleti hizmete buluşturmaya devam ettiğini kaydederek, Belediye Başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunarak belediyelerimizin 2017 yılına kadar olan çalışmalarını ve performanslarını değerlendirdik. AK Parti olarak 2019a daha güçlü ve dinamik bir şekilde girmek, vatandaşlarımıza yeni ve kaliteli hizmetler getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz diye konuştu.

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 2686
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner13