Kayıp yaşlı adam 4 gündür aranıyor

Kayıp yaşlı adam 4 gündür aranıyor

Kayıp yaşlı adam 4 gündür aranıyor

ZONGULDAKın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde 4 gün önce kaybolan alzheimer hastası Nizamettin Havadar (74), AFAD ve jandarma ekiplerince aranıyor.
Kandilli beldesinde oturan alzheimer hastası 4 çocuk babası Nizamettin Havadar, geçen salı günü evinden çıktı, bir daha da haber alınamadı. Yakınlarının başvurusu üzerine AFAD ve jandarma ekipleri arama çalışması başlattı. Belde ve çevresinde yapılan çalışmalardan sonuç alınamadı. Havadarın ilçe merkezinde görüldüğü ihbarı üzerine ekipler, çalışmaları bu bölgeye kaydırdı. Bozahane mevkiindeki balıkçı barınakları, tekneler ve çalılıklar arandı, terminal içi katlı otopark pazar yeri kontrol edildi, ancak Havadarın izine rastlanmadı.
Kandilli beldesi merkez mahalle muhtarı Tahsin Arslan, Nizamettin Havadarı aramaya devam ettiklerini belirterek, Biz ilk gün arkadaşlarla birlikte çıktık ve arama yaptık. Aramadan sonuç alamayınca jandarma ekiplerine haber verdik. Daha sonra da AFAD ekipleri geldi. Gidebileceği her yeri didik didik aradık, ama bulamadık. En son Ereğlide görüldüğüne dair dün akşam bilgi geldi. Akşam saatlerinde karakol komutanımız bizi aradı. Yeniden geri geldik. Bir kez daha gören olmuş. Tekrar aramaya devam ediyoruz. Ama inşallah sağdır ve hayattadır dedi.

 

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 1845
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4