MOBESE SİSTEMİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Zonguldak Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü ile Kdz. Ereğli Belediyesi arasında ilçeye kurulacak mobese sistemi için protokol imzalandı.

MOBESE SİSTEMİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
gundemeregli.com-Zonguldak Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü ile Kdz. Ereğli Belediyesi arasında ilçeye kurulacak mobese sistemi için protokol imzalandı.
İmza törenine, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş katıldı.
Zonguldak Valisi Ali Kaban imza töreninin ardından yaptığı konuşmada protokolün hayırlı olmasını diledi.
Ardından Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’da yaptığı açıklamada, “Ereğli ilçesine kurulacak mobese sistemi için 800 bin TL İçişleri Bakanlığından, 200 bin TL Ereğli Belediyesinden ve geri kalan miktar ise İl Özel İdareden karşılanacak” dedi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Uysal’da imza töreninin ardından yaptığı konuşmada ise “Mobese sistemi için sözleşme imzaladık. Bundan dolayı son derece mutluyuz. Şehrin güvenliğini sağlayacak en önemli uygulamalardan bir tanesi mobese sistemi. Mademki marka şehir diyoruz mahalleler arası ayrım yapmıyoruz şehir merkezi dahil olmak üzere mahalleler arasında olmasını istiyoruz” diye konuştu.
Okunma Sayısı: 718
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39