Çaycuma TSO’dan üyelere çağrı

Çaycuma TSO’dan üyelere çağrı

Çaycuma TSO’dan üyelere çağrı

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Hükümet tarafından başlatılan enflasyonla topyekûn mücadele programı çerçevesinde ülke genelindeki indirim kampanyası ile ilgili olarak üyelerine çağrıda bulundu.
Zekai Kamitoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Oda olarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan enflasyonla topyekûn mücadele programına en önemli desteği veren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, ’81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız’ açıklamasına uyarak bizlerde “indirim kampanyasına destek veriyoruz. 
Ülkemiz ekonomide olağanüstü gelişmelerin yaşandığı bu dönemde, her alanda çetin bir mücadele başlatmıştır. Enflasyonla mücadele konusu ise bu alanların en başında yer almaktadır. Biliyoruz ki enflasyon, ekonomideki en önemli tehdittir. Geçmişte uzun yıllar enflasyonla mücadele eden bir ülke olarak, enflasyonun ekonomimizin nitelikli büyümesini nasıl sekteye uğrattığına pek çok defa şahitlik ettik. Dolayısıyla enflasyonun ekonomik dinamizmimizi yeniden sekteye uğratmasını engellemek, hepimizin ortak sorumluluğudur diye düşünüyoruz. Bu kapsamda Tüketici fiyat endeksi içerinde bulunan 407 adet ürün ve hizmet içeriğinden yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz program dahilinde Enflasyonla mücadele kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini odamıza 22 Ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma unvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır. Kampanyaya üyelerimizin de yoğun bir şekilde destek vermelerini bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48