Düzce'de 141 dönümlük alana spor tesisi yapılacak

Düzce'de Şıralık mahallesinde modern spor tesisleri hazırlanıyor. Sportif ve sosyal mekan alanı olarak hazırlanan tesisler 141 dönüm alan içinde bulunacak.

Düzce'de 141 dönümlük alana spor tesisi yapılacak

Düzcede Şıralık mahallesinde modern spor tesisleri hazırlanıyor. Sportif ve sosyal mekan alanı olarak hazırlanan tesisler 141 dönüm alan içinde bulunacak.
Düzce Şıralık mevkinde yaklaşık 141 dönümlük alanın sportif ve sosyal mekan olarak hazırlandığını belirten Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş söz konusu alanın Düzcespor için tesis ve çevresinde bunu destekleyen sosyal mekanların olacağını ifade etti. Alanda belediyenin 50 dönümlük alanı bulunduğunu işaret eden Başkan Keleş Düzcespor tesislerinin yanı sıra amatör spor kulüpleri ile sportif aktiviteler için de alanların oluşturulacağını belirtti. Tesisler için proje hazırlandığını hatırlatan Başkan Keleş bu konuda şu görüşlere yer verdi Daha önce yapılmış bir proje bulunuyor. Bunu revize ediyoruz. Bunun için çalışmaları başlattık. Yatakhaneleri, yemekhaneleri, sosyal tesisleri, antreman alanları bulunan, bütün ihtiyaçların karşılanacağı profesyonel bir tesis düşünüyoruz dedi. Başkan Keleş, Düzcesporun uzun dönem başarısının alt yapının güçlenmesi ve tesislere bağlı olduğunu da kaydederek ‘ Alt yapısı hazırlanmış, sportif tesisleri olan kulüpler kalıcı olabilir. Düzcesporun uzun süreli başarısı bunlara bağlıdır dedi.

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 08:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48