Düzce’de öğrenen öğretmenler için her güne bir eğitim

DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT’İN KOORDİNESİNDE “ÖĞRENEN ÖĞRETMENLER İÇİN HER GÜNE BİR EĞİTİM” SLOGANI İLE UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR.

Düzce’de öğrenen öğretmenler için her güne bir eğitim

DÜZCE(İHA) – Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in koordinesinde “Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Eğitim” sloganı ile uzaktan eğitim sürecinde hizmet içi eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.

Düzce’de öğretmenler hizmet içi eğitim seminerlerini aralıksız sürdürüyor. Konu ile ilgili bilgiler veren Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit uzaktan eğitim sürecini yaşadığımız bu günlerde, eğitimin hiçbir aşamasını ihmal etmeden ve aksatmadan faaliyetlerini sürdürmeye gayret ettiklerini söyledi. Yiğit “Bu noktada öğretmenlerimizin hizmet içi eğitimlerini de önemsiyor, uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimize pozitif katkı sağlayacak eğitimlere ara vermeden devam ediyoruz. Üniversitelerle işbirliği yapılarak hazırlanan eğitimlerde önemli eğitim görevlisi olarak yer alacaklardır. Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar da öğretmenlerimiz. Müdürlüğümüzün internet sitesinde paylaşılan eğitimlerden uygun gördükleri eğitimlere başvuru yaparak, katılabilecekler ve böylece uzaktan eğitim sürecinde hizmet içi eğitimlerine ara vermeden devam edebilecekler” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48