Jandarma Erlerine Madde Bağımlılığı Eğitimi

Jandarma Erlerine Madde Bağımlılığı Eğitimi

Jandarma Erlerine Madde Bağımlılığı Eğitimi

Aile ve Sosyal Politikalar Düzce İl Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının iş birliği ile askerlik görevini yapan erlere yönelik Madde Kullanım Riski ve Madde Bağımlılığından Korunma konusunda eğitim düzenlendi.
Düzce Valiliğinin uyuşturucu ile mücadele eylem planı kapsamında tüm kurumlar uyuşturucu kullanımın azaltılması, tamamen bitirilmesi için çalışmalarına devam ediyor. İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucuyla adli mücadeleye devam ederken, diğer kurumlar ise eğitimler düzenleyerek gençlerin uyuşturucudan uzak durması için çalışma yapıyorlar.
Bu kapsamda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliği ile vatani görevini yapmakta olan erlere yönelik Madde Kullanım Riski ve Madde Bağımlılığından Korunma konularında eğitim düzenlendi. İl Jandarma Komutanlığı Konferans salonunda yapılan eğitime 55 er katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezinde görevli Öğretmen Ayşe Karakanat tarafından verilen eğitim kapsamında erlere uyuşturucunun zararları, korunma yolları ve adli boyutları anlatıldı.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER