Keleş; Muhteşem Bir Stadyum Yapıyoruz.

Güreş alanında hummalı çalışma sürüyor

Keleş; Muhteşem Bir Stadyum Yapıyoruz.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş beraberinde Başkan Yardımcısı Ali Güney ile birlikte kalıcı konutlarda yapımına başlanan ‘Güreş Stadyumunda incelemelerde bulundu.
Düzce Belediyesi tarafından kalıcı konutlarda yapılacak ‘Yağlı Pehlivan Güreşleri için çalışmalar başlatıldı. Bunun için de öncelikli olarak güreş alanına yapılacak olan tribün inşaatına başlandı. Çalışmalar kapsamında güreşlerin yapıldığı alan genişletilecek, alana 3 bin kişilik tribün yapılacak.
Temmuz ayında yapılması planlanan ve geleneksel hale getirilen Yağlı Pehlivan Güreşleri için çalışmalar hızlandırıldı. Kalıcı konutlardaki güreş alanı, yeni düzenlemeyle stadyuma çevrilecek. Bunun için de alan çevresine 3 bin kişilik tribün yapılacak. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş güreşlerin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Söz konusu alanda güreşin dışında farklı etkinliklerin de yapılacağını belirten Başkan Mehmet Keleş ‘ Muhteşem bir stadyum yapıyoruz. Ata sporumuz güreşlere büyük önem veriyoruz. Ancak yapacağımız stadyumda güreşin dışında farklı etkinlikler de yapılabilecek. Futbol turnuvaları, festivallerin de yapılabilmesi için düzenleme yapılacak dedi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 08:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48