Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğuna ödül

Düzce Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğuna ödül

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğuna ödül

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle Antalyada gerçekleştirilen 14. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresinde, Düzce Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğu (DÜPDR), Türkiyedeki en aktif Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğrenci toplulukları arasında 3. oldu.
Türk PDR Derneği ve Ulusal Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğrencileri Yapılanması (UPÖY) kriterlerine göre yapılan en aktif topluluklar yarışmasında, 18 üniversitenin PDR Topluluğu içerisinde 3. olan Düzce Üniversitesi Topluluğu, ödülünü Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Başkanı Prof. Dr. Filiz Bilgeden aldı. Ayrıca 14. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresinde 31 katılımcıyla yer alan Düzce Üniversitesinin, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden 8 öğrencisi hazırladıkları bildirileri sunarak kongreye katkı sağladı.
Düzce Üniversitesi yaptığı açıklamada; gösterdikleri başarıdan ve yaptıkları çalışmalardan dolayı Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencilerini, PDR Topluluğu Yönetim Kurulunu, Topluluk Danışmanı Arş. Gör. Muhammed Bahtiyarı ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Tuğba Seda Çolakı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 08:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48