Zabıta personeli Başkan Semerci'ye nezaket ziyareti

Zabıta personeli Başkan Semerci'ye nezaket ziyareti

Zabıta personeli Başkan Semerci'ye nezaket ziyareti

Devrek Zabıta Müdürlüğü Personeli Başkan Semerciye nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Zonguldakın Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Personeli Zabıta Müdürü İsmet Uzunsoy nezaretinde Belediye Başkanı Mustafa Semerciye nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Zabıta Teşkilatının 191. kuruluş yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Devrek Belediyesi Zabıta Ekipleri Başkan Mustafa Semerciye günün anısına çiçek takdiminde bulundu.
Teşkilatın kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklama yapan Devrek Belediyesi Zabıta Müdürü İsmet Uzunsoy, Öncelikle başkanımızın kuruluşumuzun yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesaj için kendisine arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bizler ilçemizde belediyemizi temsil eden bir kuruluşuz ve daima vatandaşların gözlerinin önündeyiz bundan dolayı görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için mesai kavramı gözetmeksizin ilçemiz adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Amacımız belediye hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi bundan dolayı da şahsım ve arkadaşlarım bugün olduğu gibi bundan sonra da görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz dedi.
Düzenlenen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Semerci, Öncelikle Zabıta Teşkilatının 191. yıldönümünü kutluyorum. Zabıta ekiplerimiz vatandaşımızın rahat bir şekilde yaşamlarını idame ettirebilmesi için gece gündüz demeden özverili bir şekilde çalışmaktadırlar. Biliyorum sizler özverili bir şekilde çalışıyorsunuz zaman zaman çeşitli sıkıntılar yaşıyorsunuz inşallah ileriki dönemlerde daha rahat görev yapabilmeniz için bizler elimizden gelen gayreti göstereceğinizden zerre kadar şüpheniz olmasın nazik ziyaretlerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, teşkilatın kuruluş yıldönümlerini tekrar tebrik ediyorum diye konuştu.

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 08:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER