Başkan Uysal'a Engelli Ailelerinden Teşekkür

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan engelliler haftası kapsamında “Engelliler Pikniği ” düzenledi.

Başkan Uysal'a Engelli Ailelerinden Teşekkür

Zonguldakın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan engelliler haftası kapsamında Engelliler Pikniğidüzenledi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce plaj tesislerinde 3.sü düzenlenen etkinliğe, eşi Sevim Uysal ile birlikte katılan Kdz. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, engelli vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

Müzik eşliğinde eğlenen, güne özel hazırlanan ikramlardan tadan ve çeşitli sürprizlerle doyasıya eğlenen engellilere hitap eden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçemizde sizlerin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Dün olduğu gibi bugünde yanınızdayız, yarında yanınızda olmaya devam edeceğiz dedi.

Uysal, pikniğe katılan tüm engelli ailelerine ve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin yönetici ve eğitmenlerine de teşekkür etti.

Engelli aileleri de göreve geldiği günden bu yana kendileri ile yakından ilgilenen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysala ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48