CUMHURİYET HALKEVİ ÖĞRENCİLERİ KAHVALTI DÜZENLEDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyette bulunan Cumhuriyet Halkevi’nin bayan kursiyerler, kahvaltıda bir araya geldi.

CUMHURİYET HALKEVİ ÖĞRENCİLERİ KAHVALTI DÜZENLEDİ
gundemeregli.com Ereğli Bozhane Kafeterya’da saat 09.00’da başlayan etkinliğe Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Kdz Ereğli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neriman Posbıyık yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi‘nin bazı bayan Belediye Meclis Üyesi Adayları, Ereğli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sevin Baba, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Baki Kara, Cumhuriyet Halkevi İdari Sorumlusu Tuncay Çınar ve kursiyerler katıldı.

Neriman Posbıyık, kendilerini bir araya getiren mezun kursiyerlerle tek tek selamlaşıp teşekkür ederken kursiyerler de el emekleri ile yaptıkları hediyeleri Bayan Posbıyık’a verdiler. Mezun kursiyerlere hitaben bir konuşma yapan Neriman Posbıyık, yirmi yıllık görev yaşamı boyunca eşi Halil Posbıyık’ın en çok gurur duyduğu projelerden birinin Cumhuriyet Halkevleri Projesi olduğunu ileri sürdü.

Posbıyık; “2011 yılının son günlerinde hizmete başlayan halkevleri bünyesinde gerçekleştirilen eğitim çalışmalarında sağlanan başarılar hepimizi çok mutlu ediyor. Sizleri iftiharla ve beğeni ile takip ediyoruz. Eğitimin ve öğrenmenin yaşı olmaz. Bu gerçekten hareketle de iki yıldan fazla bir süredir çalışmaların devam ettiği Cumhuriyet Halkevi’nde gerçekleştirilen kurslara gösterilen yoğun ilgi memnun edici. Hangi mahalleden olurlarsa olsunlar birçok vatandaşımız, halkevlerinden birinin kendi mahallelerinde de kurulması için sürekli taleplerde bulunuyorlar. Bu talepler de projenin ne kadar başarılı bir çalışma olduğunu ve halkımızın ortaya konulan eğitim hizmetlerinden memnun olduğunu açıkça gösteriyor. Ben, halkevinde eğitim gören sizlerin düzenlediği böyle bir etkinlikte bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Bu vesile ile göstermiş olduğunuz bu sıcak ilgiye de bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48