FETÖ'cü Teröristler Erdoğan'ın Oteli Önünde Otobüslerle tur atıyor

ABD'de Erdoğan'ın programını takip eden gazeteci Hakan Çelik, FETÖ'cülerin, üzerinde Türkiye karşıtı sloganlar yazan bir otobüsle Cumhurbaşkanı'nın otelinin önünde tur attığını söyledi.

FETÖ'cü Teröristler Erdoğan'ın Oteli Önünde Otobüslerle tur atıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Washingtonda ABD Başkanı Trump ile görüşmek için hazırlıklarını ve son istişarelerini yaparken, bulunduğu otelin önünde ilginç bir hareketlilik yaşandı.

FETÖCÜLER OTOBÜSLE PROVOKASYON YAPTI

Otelin önüne gelen ve FETÖcü olduğunu tahmin ettiği bir gruba ait otobüsün, otel önünde tur atmaya başladığını bildirdi.

Otobüsün üstünde Türkiye ve Erdoğan karşıtı sloganlar da bulunduğunu aktaran Çelik şunları söyledi:

Şu an burada bir otobüs görüyorum. Erdoğanın ve bizim bulunduğumuz yerin karşısında dolaşıyor ve üzerinde Türkiye karşıtı slogan var üzerinde.

Türkiye karşıtı bir lobinin de faaliyetlerine tanıklık ediyoruz. Bunun kim tuttu bilmiyorum ama ben bunun FETÖye mensup gruplar tarafından kiralanmış bir otobüs olduğunu tahmin ediyorum. Üzerinde Türkiye ve Erdoğan karşıtı bir takım mesajlar var.

BÜTÜN TÜRKİYE KARŞITLARI BURADA

FETÖ meselesi, o kadar enteresan bir konu ki, Türkiye karşıtı, Türkiye ile meselesi olan ne kadar grup-kişi varsa, Cumhurbaşkanının ziyaretini fırsat bilerek burada. Ermeni lobisinden PKK/PYDye kadar, FETÖsünden daha başka kişi ve gruplara kadar, ABD yönetimi üzerinde bir baskı oluşturmaya çalışıyorlar. Şu an ben burada gözlerimle görüyorum. Karşımdan geçen bir otobüs var ve üzerinde Türkiye karşıtı pankartlar var.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay
Tuncay - 6 yıl Önce

Rabbim hiç birine fırsat vermesin.ülkemizi her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin...

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48