Kıransoy, güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı 12’inci Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek adayın olduğu kongrede mevcut başkan Niyazi Kıransoy, üyelerin tamamının oyunu alarak MHP Merkez İlçe Başkanı seçildi.

Kıransoy, güven tazeledi

MHP Merkez İlçe Başkanlığı 12’inci Olağan Kongresi Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda yapıldı.

Divan başkanlığını MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’ın yaptığı kongreye; Zonguldak Belediyesi Belediye Meclis Üyesi ve MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlide Yalçıner, MHP İl yönetimi, siyasi parti temsilcileri, sendika delegeler ve partililer katıldı.

Kongrenin hayırlı olmasını dileyen  MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, “MHP hainlerle her zaman mücadele etmiştir. Türk milletinin bekası için tüm zorluklara göğüs gelmiştir.16 Nisan’da Türkiye referandum oylamasına gidiyor. Anayasal süreçtir, uzlaşma metnidir. Neden ateşten gömleği giydik bu süreci anlatmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu ve 15 Temmuz darbe girişimi hakkında konuştu.

MHP Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy ise, konuşmasına Alparslan Türkeş ve dava arkadaşlarına rahmet dileyerek başladı. Kıransoy,”2015 yılının Ocak ayında yapılan kongre ile görevime seçildim. Haziran’da yapılan seçimler için çalıştık. Gayretlerimizde hedeflediğimiz netice olamasa da Zonguldak’ta en yüksek oyu aldık. Teşkilatımız fitne ve fesatla karşı karşıya getirilmeye, yok edilmeye çalışıldı. Bizim gibi görünen bizden olmayanlar tarafından sabote edildik. Bu yol uzun ve çetindir” dedi.

Konuşmalardan sonra seçime geçildi. Mevcut Başkan Niyazi Kıransoy, partililerin yeniden güvenini kazanarak başkanlığa seçildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

 1. YAVUZ MURAT USLU
 2. HÜSEYİN HASEKİ
 3. MURAT ALTUNKAYA
 4. MEHMET FARUK ARIMAN
 5. KEMAL KANDEMİR
 6. CAVİT YETİM
 7. ŞENOL ZALİM
 8. MEHMET DAL
 9. SEDAT YÜKSEL
 10. HAYRİ ALKAN
 11. RAMAZAN SARI
 12. DURSUN HAMARAT
 13. HASAN ZORBA
 14. ABDULKADİR BEZİR
 15. BAHRİ KÜTÜK
 16. DAVUT ZAMAN
 17. ASLAN UZUNŞİMSEK
 18. ETHEM DEMİRCİ
 19. FEVZİ ŞEREF
 20. İSMAİL AŞKAR
 21. ERDİNÇ BIÇAKÇI
 22. SEDAT AVCI
 23. ÇETİN ÇOLBAN
 24. YILDIRAY ÇELİK
 25. CELAL AVCI
 26. BOĞAÇHAN KÖKSAL
 27. DURSUN ALMALI
 28. MURAT HASDEMİR
 29. MURAT YORULMAZ
 30. ABDULLAH ERDEM GÜNER
 31. YÜKSEL KESKİN
 32. AYHAN GARGİDAN
 33. MAHMUT KAHVECİ
 34. HASAN KORKMAZ
 35. MUHAMMET ÖREN
 36. HALİT DEMİR
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2017, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48