Hasçelik seçimle geldi...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Hava Kurumu (THK) Genel Kurulu yapıldı.

Hasçelik seçimle geldi...

Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği Lokalinde gerçekleştirilen genel kuruldu, Divan Başkanlığına İlçe Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu, Katip Üyeliklerine de İsmail Fota ile Şenay Korkusuz seçildi.

Saygı Duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan THK Başkanı Abdullah Hasçelik, merhum Yusuf Oktay’ın vefatı ardından geçtiğimiz Haziran ayında, Mal Müdürü Nahit İnel ve Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ile birlikte genel merkez tarafından atamalarının yapıldığını hatırlattı.

Görevi almalarının ardından THK’nın ilçedeki kendi binasına taşınma işlemini gerçekleştirdiklerini belirten Hasçelik, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları anlattı.

Kurumun faaliyet raporunun okunmasının ardından, yapılan seçimlerde Hasçelik yeniden başkanlığa seçilirken, 2. Başkanlığa İnel, üyeliklere de Kılıç, Necati Aydın ve İl Genel Meclis Üyesi Ali Tarakçı getirildi.

THK’nın genel kuruluna İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Türkiye malül Gaziler Derneği Ereğli Şube başkanı Temel Şahin, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ve kurum üyeleri katıldı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48