HERKESİN YENİ BULUŞMA ADRESİ

HERKESİN YENİ BULUŞMA ADRESİ

HERKESİN YENİ BULUŞMA ADRESİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli halkının hizmetine açılan Spor parkını gezdi. Gençlerle sohbet eden ve oyunlarına eşlik eden Başkan Uysal, “7den 70e toplumun her kesiminin ve ailelerin buluşma noktası olan Spor Parkımız, ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Erdemir ofis yolu üzeri sahil bandında yapımı tamamlanan ve halkın hizmetine açılan Spor Parkını Başkan Yardımcıları ile birlikte gezdi.

Yaklaşık 4 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan ve bünyesinde yürüyüş alanı, kay-kay pisti, 8 platformlu mini golf alanı,450 metrekare buz pisti, halı saha, tırmanma alanı, oturma alanları, büfe, kafeterya, WC ve bebek bakım odasını barındıran  park içinde ağaçlandırma ve yeşil alan çalışması da yapıldığını söyleyen Başkan Uysal, “Parkımız 7den 70e toplumun her kesiminin ve ailelerin buluşma noktası olacak. Ülke genelinde nadir sayıda bulunan böylesi bir projeyi ilçemize kazandırmış olmaktan dolayı mutluyuz. Spor Parkımız ilçemize ayrı bir renk katmıştır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 08:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48