Kurs hakkında Korkmaz bilgi aldı.

Fiziksel Engelliler Derneği, tekstil atölyesi ile bilgisayar laboratuarında engellilere yönelik kurslarına başladı.

Kurs hakkında Korkmaz bilgi aldı.

Bölgemizde çeşitli engel guruplarına mensup iki bine yakın engelliye hizmet veren Fiziksel Engelliler Derneği, tekstil atölyesi ile bilgisayar laboratuarında engellilere yönelik kurslarına başladı.

Söz konusu kurslarda incelemelerde bulunarak derneği ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk ile kurslardaki sorunlar ve kurs verimliliği hakkında bilgi aldı.

 Milli Eğitim Müdürü Korkmaz’ın ziyaretinden ziyadesi ile memnun kalan İsmail Şentürk: “Derneğimizde engellilere meslek kazandırmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda engellilerimizin istihdam edilmelerini sağlıyoruz. Davetimizi kırmayarak derneğimize ziyarette bulunan, sorunlarımızı dinleyen ve çalışmalarımıza her zaman destek olan Numan Korkmaz’a teşekkürlerimi takdim ediyorum.” dedi. ’

Şentürk ise, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz’a derneğe yapmış olduğu ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek, derneğin çalışmalarını takdir ettiğini ve bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Ardından kurs gören engelliler ile sohbet ederek dernekteki ziyaretini sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48