Kutlamalar, şölen ile sona erdi

Kutlamalar, şölen ile sona erdi

Kutlamalar, şölen ile sona erdi

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin turizm konusunda toplumdaki farkındalığı arttırmak, turizm bilincini oluşturmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm faaliyetlerine daha etkin katılımını sağlamak amacıyla 15-22 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlediği Turizm Haftası etkinlikleri, Doğa Yürüyüşü ve Yöresel Lezzetler Şöleni ile sona erdi.
15 Nisan tarihinde başlayan etkinlikler kapsamında bugün, Ereğli İtfaiyecileri Doğa Sporları Arama ve Kurtarma Derneği’nin (ERİDAK) katılımı ile Ölüce Deniz Feneri ve Balı Su Kemerleri’ne yapılan Doğa Yürüyüşü ve Yöresel Dernekler’in katılımı ile yapılan “Yöresel Lezzetler Şöleni” gerçekleştirildi. Gün içinde yapılan doğa yürüyüşü ve yöresel lezzetler şölenine yoğun katılım gözlendi.
Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago, Ayhan Atay ve Atilla Bulak, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır’ın yanı sıra, dernek başkanları ve yönetim kurulu ileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı yöresel lezzetler şöleninde, katılımcılara farklı yörelere özgü lezzetler ikram edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48