Polis ceza yazmaktan bıktı, o alkollü araç kullanmaktan bıkmadı

Polis ceza yazmaktan bıktı, o alkollü araç kullanmaktan bıkmadı

Polis ceza yazmaktan bıktı, o alkollü araç kullanmaktan bıkmadı

Kdz. Ereğli ilçesinde daha önce alkollü araç kullanmaktan ehliyetine 5 kez el konulan şahıs, 6ncı kez alkollü araç kullanırken yakalandı.
Edinilen bilgiye göre Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri yaptıkları kontroller sırasında Burhan C. idaresindeki otomobili durdurarak denetim yaptı. Sorgulamada daha önce ehliyetine alkollü araç kullanmaktan 5 kez el konulduğu ve 5 yıl süre ile ehliyeti alındığı belirlenen Burhan C.nin muayenesinde 2,20 promil alkollü olduğu belirlendi. 6ncı kez ehliyetine el konulan Burhan C.nin ehliyetine el koyma süresi 5 yıl süre ile uzatılırken bin 763 TL de ceza kesildi. Sürücünün kullandığı otomobil trafikten men edilirken, trafiği tehlikeye düşürmekten de adli işlem başlatıldı.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro amirliği ekipleri ayrıca Ereğli-Alaplı karayolunda ters şeritten ilerleyen bir aracı durdurarak kontrol ettiklerinde sürücünün 1,20 promil alkollü olduğunu belirledi. Ehliyetine el konulan sürücüye 876 TL para cezası uygulanırken, otomobili trafikten men edilip hakkında trafiği tehlikeye düşürmekten adli işlem başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48