BELELEDİYE MECLİSİNDEN SON KARE

30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde BElediye Meclisi son defa toplantı ve bu fotoğraf çekildi. Fotoğrafta bulunan 10 isimden 8´i partileri tarafından tekrar aday gösterilmediği için Bu karede meclisin son karesi oldu

BELELEDİYE MECLİSİNDEN SON KARE
gundemeregli.com-Alaplı Belediye Meclisinde  Dönemin son Meclis toplantısı yapıldı. Alaplı Belediye Meclisi, 2009-2014 döneminin son Belediye Meclisi toplantısını bugün yapılan tek oturumla tamamladı.
Belediye Meclisi Üyeleri Nuri Tekin ve Serdar Akyol’un mazeretleri nedeniyle katılamadığı son Meclis toplantısında, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, 2009-2014 çalışma döneminin anısına tüm Meclis üyelerine plaket takdim etti.
Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’nun başkanlığında, açılış ve yoklama ile saat: 14.00’de başlayan toplantıda; 3194 sayılı İmar Kanunu’nun 18. madde uygulaması için İl Özel İdare ile ortak proje yapılması ve sokak hayvanlarının bakım ve rehabilitasyonu için İl Özel İdaresi ile ortak proje yapılması oybirliğiyle kabul edildi. Karşıyaka Mahallesi ada 48, parsel 45-57-80’deki gayrimenkullerin imar tadilatı ise oybirliğiyle reddedildi.
Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, toplantının ardından yaptığı konuşmada, 2009-2014 döneminin son Belediye Meclisi toplantısını yaptıklarını hatırlatarak, tüm Meclis üyelerine çalışmalarından ve Belediye çalışmalarına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Geçen bu beş yıllık sürede, tüm Meclis üyeleriyle birlikte Alaplı’ya çok önemli hizmetler kazandırdıklarına işaret eden Belediye Başkanı Çimenoğlu, “Çok uyumlu, herkesin elinden gelen katkıyı vermeye çalıştığı bir çalışma dönemi yaşadık. Meclis üyelerimizin önerileri, eleştirileri çalışmalarımıza da olumlu yansıdı. “ dedi. Başkan Çimenoğlu, konuşmasının ardından Meclis üyelerine, bu çalışma döneminin anısına plaket takdim etti. Meclis üyeleri de yaptıkları konuşmada, birbirlerinden ve belediye birim müdürlerinden helallik isteyerek, helalleştiler.
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48