“ HEDEF BÖLGESEL AMATÖR LİG’E YÜKSELMEK”

“ HEDEF BÖLGESEL AMATÖR LİG’E YÜKSELMEK”

gundemeregli.com-Sezon öncesi hazırlıklarını Beyçayırı Sahası’nda gerçekleştirdiği antrenmanlarla sürdüren Kdz Ereğli belediyesi Futbol Takımı, 23 Ağustos Cuma günü akşamını da ağır bir çalışmayla geçirdi.

Beyçayırı Sahası’nda gerçekleştirilen antrenman iki saat sürerken Isınma hareketleri sonrası kısa süreli 5’e 2 çalışmasının yapıldığı antrenmanda zorlu parkurlardan oluşan dayanıklılık çalışması yapıldı. Sağ ayağında ödem meydana gelen Osman Karadeniz, sol dizinde sakatlığı bulunan Serkan ile yine hafif sakatlığı bulunan Gökhan Kuloğlu antrenmanı düz koşu yaparak değerlendirdiler. Bu arada iki gün önceki antrenmanda adalesinde gerilme meydana gelen Emre Kuzu da topla çalışmalarda bulunmasa da istasyon çalışmalarında yer aldı.

Hafta sonunu dinlenerek geçirecek olan oyuncular haftanın son çalışmasında ağır bir antrenman programı uyguladı.

Kdz Ereğli Belediyespor Teknik Direktörü İsmail Yalçın “Bu ağır antrenmanlarla temel hedefimiz sezon öncesi takımımıza kondisyon depolamak ve dayanıklı bir takım yaratarak lige böyle başlayabilmek” dedi.

Yalçın yaptığı açıklmada “ Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi bu yıl tek hedefimiz var o da Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’i şampiyon tamamlamak ve Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek. Kulüp olarak da takım olarak da bu hedefe kilitlendik. Her antrenmanımızda bu düşüncemizi futbolcu arkadaşlarımıza aşılıyor ve şampiyon olma hedefinde önümüzde hiçbir bahanemizin olmadığını kendilerine anlatıyoruz. Lige hazırlanmak için bir ay kadar zamanımız var. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirerek sezona iyi girmek istiyoruz. Takımımıza bu sezon öncesi kattığımız futbolcularımız da ekip arkadaşlarına adapte oldular. Antrenmanlarımızı 23 futbolcumuzla sürdürüyoruz. Antrenmanlarımızda yaptığımız çalışmaların yanı sıra ekibimize takımdaşlık ruhunu da kazandırmaya çalışıyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Bir kolej takımı havasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Moral-motivasyon olarak da arzu ettiğimiz seviyede olduğumuzu ifade etmek isterim. İki gün izin verdiğim oyuncularımızla önümüzdeki haftanın ilk çalışmasını 26 Ağustos Pazartesi günü Beyçayırı Sahası’nda yapacağız ve sezon öncesi hazırlıklarımıza devam edeceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48