Şampiyon Turgut Reis Ortaokulu oldu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı spor faaliyetleri kapsamında yapılan “Erkekler Voleybol” İl birinciliği final maçları oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Şampiyon Turgut Reis Ortaokulu oldu

src=image/assets/haberler/dsc_0072.jpgZonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı spor faaliyetleri kapsamında yapılan “Erkekler Voleybol” İl birinciliği final maçları oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Erkekler Voleybol il birinciliği müsabakaları Kdz. Ereğli İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü kapalı spor salonunda oynanan maçların ardından tamamlandı. Müsabakalar sonucunda adını il Şampiyonluğu’na yazdıran Turgut Reis Ortaokulu Yalova’da yapılacak olan grup maçlarında Zonguldak´ı temsil etme hakkı kazanırken, İkinciliği Kızılcapınar Ortaokulu, Üçüncülüğü Orhanoğuz Ortaokulu ve Dördüncülüğü ise Pestilci ortaokulu elde etti. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Okul spor faaliyetleri Erkekler Voleybolda Zonguldak’ı temsil edecek Turgut Reis Ortaokulu’nun Şampiyonluk kupa ve madalyalarını Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Aksoy takdim etti. Diğer takımların kupalarını ise diğer dereceye giren okulların öğretmenleri verdi.

src=image/assets/haberler/dsc_0088.jpg

ÖĞRENCİLERİMİ KUTLUYORUM

Turgut Reis Ortaokulu Beden Öğretmeni Ramazan Çetinkaya yapılan törenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada , “2015-2016 Eğitim –Öğretim yılı Küçük Erkekler Voleybol İl birinciliği karşılaşmaları yapıldı. Küçük Erkekler Branşında Turgut Reis Ortaokulu olarak yenilgisiz şampiyon olduk, İlimizi ve İlçemizi En iyi şekilde Yalova’da grup müsabakalarında temsil etmek istiyoruz, Dönem başından bu yana çok çalıştık, Öğrencilerimizin hepsini tebrik ediyoruz, İdarecilerimize teşekkür ediyoruz, İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyoruz.”dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48