ŞAMPİYONLUKLA NOKTALADI...

TENİS DENİZ SPOR KULÜBÜ YILI ŞAMPİYONLUKLA NOKTALADI

ŞAMPİYONLUKLA NOKTALADI...

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü 2017 yılını İstanbul’da alınan Türkiye Tenis Federasyonu 10 yaş şampiyonluğu ile noktaladı.

Yıl içinde 9 yaş , 10 yaş,12 yaş ve 14 yaş takım oyuncularının kazandıkları şampiyonluklar ile ses getiren ve alt yapıya verdikleri önemin semeresini almaya başlayan  Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü 10 yaş takım oyuncularının İstanbul’da kazandığı şampiyonluk madalyası ile bir kez daha Zonguldak kentinin gururu oldu.

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından  14 – 17 Aralık’daİstanbul Taçspor tesislerinde düzenlenen 10 yaş tenis şampiyonasına Türkiye’nin bir çok şehrinden gelen 97 erkek ve 62 bayan tenisçi katıldı.Statü gereği gruplar halinde yapılan şampiyonada Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü oyuncusu Efe Bartu Onur tüm rakiplerini hiç set kaybetmeden yenerek madalyaya uzandı.

Efe Bartu Onur şampiyonaya İstanbuldan katılan Ö.G Alhas’ı 4/1-4/2 , U.D.Demirbaş’ı 4/1-4/0 ve İ.A.Ersoy’u 4/2 – 4/0 mağlup ettikten sonra final maçında yine İstanbul bölgesinden D.Oker’i 4/0 – 4/2 lik skorla geçerek şampiyonluk madalyasını Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübüne getirdi.

Ailesiyle birlikte sosyal medyada bir mesaj yayınlayan E.Bartu Onur 2017 yılını bir kez daha madalya kazanarak ve Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün bayrağını başarıyla dalgalandırarak kapattıkları için çok mutlu olduklarını , 67 yıllık parlak tarihe mensup bir kulübün oyuncusu olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek başarılarındaki büyük pay nedeniyle kulübün yöneticilerine ve antrenörlerine teşekkür ettiler.

İstanbuldaki aynı şampiyonada ,  tenis yaşamlarına Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünde başlayan ve daha sonra ferdi olarak devam etmekte olan Zonguldaklı tenisçiler Kadir Mert Aksoy ve Onur Arslan’da üçüncülük madalyası elde ettiler.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 07:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48