Vali Çınar, Zonguldakspor'a destek verecek…

Vali Çınar, Zonguldakspor’a destek verecek…

Vali Çınar, Zonguldakspor'a destek verecek…

TFF 2. Lig Beyaz grupta bugün saat 13-30’da Karaelmas Kemal Köksal Stadında hayati önem taşıyan Silivrispor ile karşı karşıya gelecek olan Zonguldakspor’da yağmur yağmasına rağmen taraftarlar stada akın etmeye başladı.

 Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Zonnguldakspor kulüp Başkanı Süleyman Caner ve taraftarlar hafta sonundan buyana 7’den 70’e herkesi bu önemli maçta takımının yanında olmaları için   çağırıda bulunmuştu.

 Bu çağırıyı kulak veren Vali Ahmet Çınar’da bugünkü maçta yerini alacakken, şuan maçın oynanacağı yer olan Karaelmas Kemal Köksal stadına doğru yola çıktı.

 Ayrıca  5 Milletvekillerinden biri olan Özcan Ulupınar yurt dışında olurken, Hüseyin Özbakır ise program nedeniyle Trabzonda olduğu için maçta olmayacağı, 5 vekilden 3’ü olan Faruk Çaturoğlu, Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş’ın ise maçta olması bekleniyor.

 Ayrıca 25 Belediye Başkanlarından biri olan Hüseyin Uysal’da maçta olmayacak. Ereğli’nin bugün deplasmanda zorlu Kırşehir spor maçı nedeniyle Kırşehir’e gitti. Diğer 24 Belediye Başkanın ise maçta olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48