Çakır´dan ,İlçe Emniyet Müdürü Küçük´e ziyaret

Zonguldak´ın Ereğli ilçesi AK Parti Teşkilatı Başkanı Fatih Çakır parti yöneticileri ile birlikte Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü makamında ziyaret edip Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. Yılını kutladı.

Çakır´dan ,İlçe Emniyet Müdürü Küçük´e ziyaret
Zonguldakın Ereğli ilçesi AK Parti Teşkilatı Başkanı Fatih Çakır parti yöneticileri ile birlikte Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü makamında ziyaret edip Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. Yılını kutladı.
AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır, emniyetin Ereğli ilçesinde yaptığı çalışmalardan son derece memnun olduklarını söyledi. Çakır ziyaret sırasında yaptığı konuşmada “Vatan için toprağa düşmüş Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görevli polisimizi ve çalışanlarını tebrik ediyoruz. Emniyet teşkilatımızın Ereğli’deki çalışmalarından son derece memnunuz. Biz de her zaman yayınızdayız, başarılarınızı destekliyoruz, başarılarınızın artarak devamından yanayız dedi.
Kdz. Ereğli emniyet Müdürlüğü olarak hiç kimse arasında ayrım yapmadan görev yaptıklarını belirten Emniyet Müdürü Fahri Küçük, ziyaretten dolayı Çakır ve ekibine teşekkür etti. Küçük konuşmasında şunları söyledi; “Özellikle güneydoğuda terörle mücadele eden güvenlik güçlerimizi biliyorsunuz. Yapılan operasyonlarla terörü engellemek için büyük çaba sarf ediyoruz. Aynı zamanda gençlerimizin uyuşturucu batağından kurtulması için var gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca personelimizle birlikte kimse arasında ayrımcılık yapmadan görevimizi sürdürmenin gayreti içindeyiz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz.”
Çakır ile Küçük görüşmeye daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48