Bakan stadyuma 'BAK'tı

Bakan stadyuma 'BAK'tı

Bakan stadyuma 'BAK'tı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Kongresine katılmak üzere gittiği Zonguldakta genç sporcularla hentbol oynadı. Yenilenme çalışmaları devam eden Zonguldak Stadyumunda incelemelerde bulunan Bakan Osman Aşkın Bak, sporcu eğitim merkezini de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresine katılmak için Zonguldaka giden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ilk olarak Zonguldak Valiliğini ziyaret etti. Zonguldak Valisi Ahmet Çınardan yürütülen faaliyetler ve şehirdeki sportif çalışmalar hakkında hakkında bilgi alan Bakan Osman Aşkın Bak, Zonguldak, Türk sporu yönünden önemli ve tarihi başarılara imza atmış bir şehrimizdir dedi.
SPORCULUK VE YÖNETİCİLİK DÖNEMİMDE ZONGULDAK DEPLASMANI BİZİ MUTLU EDERDİ
Zonguldak Valiliğinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Zonguldaka yapılan yatırımları yerinde incelemek için ziyarette bulunduklarını dile getirdi. Zonguldakın sportif potansiyelinin yüksek olduğunu vurgulayan Bakan Osman Aşkın Bak, Bu kadar genç nüfusun bulunduğu bir şehirden yatırımlarımız sonucunda birçok branşta şampiyon çıkacaktır. Valimizle, milletvekili arkadaşlarımızla ve il başkanımızla istişarelerde bulunacağız. Daha öncesinde sporculuk dönemimde deplasman olarak birçok defa geldiğim bir şehirdir burası. Özellikle futbol, voleybol ve güreş branşlarında Ereğliye müsabakalara gelmiştik. Futbolda Kozlu, Karadeniz Ereğli ve Çaycumaya deplasmana gelmiştik. Özel sektörde görev aldığım dönemlerde de gelmiştim ama sportif faaliyetler için Zonguldaka gelmek ayrı bir mutluluk veriyordu bana. Çocukluk dönemimde de Zonguldaksporun maçlarını heyecanla takip ederdik ve 1. ligdeki başarılı performansı herkes tarafından takdir edilirdi ifadelerini kullandı.
ZONGULDAKIN MUHTEŞEM TARAFTARINA YAKIŞIR BİR STADYUM GÜNDEMİMİZDE
Zonguldak Milletvekilleri ile şehre yapılacak yatırımlar hakkında görüştüklerini ve Zonguldak için yeni bir stadyumu gündemlerine aldıklarını belirten Bakan Osman Aşkın Bak, Kendileri bakanlığımızdan taleplerde bulundular. Plan ve projelerimizi masaya yatırdık. Spor salonu ve gençlik merkezi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Stadyum ile ilgili talepleri var ve inşallah Zonguldaka yakışır bir stat gündemimizde. Bunu hep birlikte değerlendireceğiz. Zonguldakın muhteşem taraftarına inşallah güzel bir tesisi kazandıracağız. Zonguldaka tekrar geleceğiz. Zonguldaka spor ve başarı çok yakışıyor. Özellikle engelli branşında çok fazla başarı var. Amatör kulüplerimizi de desteklemeye devam ediyoruz açıklamalarında bulundu.
BAKAN OSMAN AŞKIN BAK ZONGULDAKLI SPORCULARLA HENTBOL OYNADI
Valilik ziyaretinin ardından Zonguldak Stadyumunu gezen Bakan Osman Aşkın Bak, geçtiğimiz yıl PKK terör örgütü tarafından Trabzonda şehit edilen Eren Bülbülün pankartı önünde fotoğraf çektirdi. Zonguldaklı gençlerden büyük ilgi gören sporcu eğitim merkezini ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sosyal ve sportif faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
Zonguldak Kapalı Spor Salonunda genç sporcularla hentbol oynayan ve minik cimnastikçilerin antrenmanını izleyen Bakan Osman Aşkın Bak, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Burak Güngörün nikah merasiminde şahitlik yaptıktan sonra AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Kongresine katıldı.

 

haber

haber

haber

haber

haber

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48