Başkan Tosun’a doğum günü sürprizi

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine Bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kendisini Ziyarete Gelen Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a Sürpriz Yaparak Doğum Gününü Kutladı.

Başkan Tosun’a doğum günü sürprizi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, kendisini ziyarete gelen AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, partisinin il başkanı Zeki Tosun, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile belde başkanları ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Demirtaş, doğum günü olduğunu öğrendiği AK Parti Zonguldak İl Başkanına doğum günü sürprizi yaptı. Kendisi için hazırlanan pastayı görünce büyük mutluluk yaşayan Tosun, Başkan Demirtaş’a teşekkür etti. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, il başkanı Tosun’un doğum gününü kutlayarak sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice seneler diledi.

Ziyarette Tosun mumları söndürmesinin ardından pastayı Uçar, Demirtaş ve Çakır ile birlikte kesti.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 20:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
cacık
cacık - 3 yıl Önce

yıllardır zeki ve fatihin bu yörenin çocuklarını gıvırcık diye aşağılamalarından artık midemiz kireç tuttu bu adamlar orada durduğu müddetçe yerel halkın akp den uzaklaşmasına sebep verecekler yahu gidin artık ey akp genel merkezi eskimiş ve adları yorulmuş hani siz hep dersinizya metal yorgunluğu başgöstermiş halk ta karşılığı olmayan bu siyasetçileri artık değiştirin yoksa bizler parti değiştirecez bunuda bilin çünki bizim yerel ençlerimiz bu iki isme ulaşamıyor aşağılıyorlar bunu herkes biliyor

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48