BEÜ'de engelliler haftası etkinlikleri

BEÜ'de engelliler haftası etkinlikleri

BEÜ'de engelliler haftası etkinlikleri

Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler (İİBF) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri tarafından Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte, özel misafirler Zonguldak temalı resimlerini Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerine tanıttılar.
10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında BEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Kayhan Kafalı koordinesinde, Zonguldakta hizmet veren Terapi Özel Eğitim merkezi ve Gökkuşağı Rehabilitasyon Merkezinde eğitim alan öğrencilerinin hazırladığı, Zonguldak ve sahip olduğu güzelliklerin resmedildiği resim sergisi ve yarışması ödül töreni, BEÜ Tahir Karauğuz konferans salonunda düzenlendi. Resminle Gel, Ödülünle Dön
sloganlı sergi ve resim yarışması törenine öğrencilerin aileleri, öğretmenleri akademik, idari personel ve üniversite öğrencileri katıldı.
İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Özcan Sezerin açılış konuşmasıyla başlayan, BEÜlü öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, sergiye destek veren özel öğrencilere kendi adlarına düzenlenmiş madalyaların takdimi ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48