Caner, 'Herşeyden önemlisi destek'

Caner, “Herşeyden önemlisi destek”

Caner, 'Herşeyden önemlisi destek'

Spor Toto 2. Ligde mücadele veren Zonguldak Kömürsporda Başkan Süleyman Caner, kısıtlı imkanlara rağmen ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını söyledi.
TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve ligi 38 puanla 12. sırada tamamlayan Zonguldak Kömürsporun Kulüp Başkanı Süleyman Caner, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İmkansızlar içinde ligi 12. sırada tamamladıklarını ifade eden Başkan Caner, Daha fazla trilyonlar harcayanlara rağmen, küme düşmelerine rağmen biz elimdeki olmayan imkanlarla en iyisini yapmaya çalıştık. Çok daha iyisi olabilirdi belki ama yine maddi imkansızlıklar nedeniyle 12. sırada tamamladık. Önce mevcut futbolcuların alacaklarını halledeceğiz. Herkes hakkını alacak bir şekilde. Onlar halledilmeden seneye bir planlama yapılamaz. Onlar hallettikten sonra bakacağız. Zaten transfer komitesi başkanı genel kaptanımız gerekli çalışmalarını yapıyor. Teknik ekip çalışıyor. Oyuncu izleme ekibimiz çalışıyor. Onun doğrultusunda bakacağız. Hem oyuncu hem teknik heyet olarak kimle çalışırız kimle karar veririz onların değerlendirilmesini yapacağız dedi.

Gönlünde olduğu sürece Cahit hocamıza kapımız her zaman açık
Yeni Ordusporda Teknik Direktör olarak sözleşmesi bitiren Cahit Terzinin önümüzdeki sezon Kömürspor için adının geçtiğini sorulması üzerine Caner, Cahit Terzi bizim hocamızdı. Zonguldaksporun bir parçası dolayısıyla adı geçiyor diye bir şey de kabul etmiyorum. Hoca istediği zaman Zonguldaksporda çalışabilir. Gönlünde olduğu sürece her zaman kapımız açık. Biz hocayla 3. Lige çıktık. 7 sene üzerine onun için hocanın Zonguldaksporda büyük hakkı var. Şu an o da Orduspor ile sözleşmesini bitirdi. Dinleniyor ve ne zaman isterse böyle bir düşüncesi olursa, bizle paylaşırsa, biz de gereğini yaparız dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48