ÇATUROĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

ÇATUROĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

ÇATUROĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 95’inciyıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Çaturoğlu yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Milli Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 95 inci yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

26 Temmuz 1922de başlayan ve 30 Ağustosta büyük bir zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz,Türkiyenin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde kanı ve canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin bir daha sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Cumhuriyet tarihi boyunca devletimizle halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm çabalara rağmen, milletimiz daima ülkesine sahip çıkmış, bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır. Bugün bizlere düşen, ecdadımızın kanlarını dökerek kurduğu Cumhuriyetimizi birlik ve beraberlik içerisinde daha da yüceltmek ve güçlendirmektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin, ordumuzun ve Zonguldaklı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48