Çocuklar çektikleri video ile uyardılar ’Evde Kalın’

"EVDEKAL" ÇAĞRISINA SINAV KOLEJİ MÜZİK ÖĞRETMENİ KONSERVATUAR BÖLÜMÜ MEZUNU GİZEM ÇAVDAR VE ÖĞRENCİLERİ DE BİR VİDEO ÇEKEREK YAŞLILARA ÇAĞRIDA BULUNDU.

Çocuklar çektikleri video ile  uyardılar ’Evde Kalın’

Dünyayı saran Korona virüs tehdidine karşı her kesimden yapılan "EvdeKal" çağrısına Sınav Koleji Müzik öğretmeni Konservatuar bölümü mezunu Gizem Çavdar ve öğrencileri de bir video çekerek yaşlılara çağrıda bulundu.

Öğrenciler "Sanatilekal,sağlıkla kal ve EvdeKal" diyerek tüm Türkiye’ye seslendi. Sınav Koleji Müzik öğretmeni Konservatuar bölümü mezunu Gizem Çavdar, yaptığı açıklamada; "Malumunuz müziğin eğitimi dijital ortamdan zor oluyor, ama ben öğrencilerim ile bu süreci fırsata çevirmek zorundaydım. Her biri bu zor süreçte evlerinde çalışmaya devam ettiler, videolar çektiler, takıldıkları yeri görsel olarak yolladılar, görüntülü konuşarak iletişim sağladık ve yılmadan devam ediyoruz derslerimize. Evde kalıp sanat ile kendilerini koruyabileceklerini biliyorlar. Okullarını çok özlüyorlar, arkadaşlarını vs. Ama evde kalmaları gerektiği bilincine sahipler. Siz yetişkinler de lütfen evde kalın!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48