23 Nisan'da başkan azra terzi oldu

23 Nisan'da başkan azra terzi oldu

23 Nisan'da başkan azra terzi oldu

TBMMnin açılmasının 98inci yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Düzce Belediye Başkanlık koltuğuna Işık İlköğretim Okulu öğrencisi Azra Terzi oturdu.
Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış tarihi olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürkün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl 98inci kez kutlanacak. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çocuklar için etkinlikler düzenlenirken Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da günün anlam ve önemi kapsamında koltuğunu Işık İlköğretim Okulu öğrencisi Azra Terziye bıraktı. Başkanlık koltuğuna oturan Azra Terzi de kurmaylarını makamına toplayarak yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.
Konu hakkında açıklamada bulunan Başkan Dursun Ay, Gazi Mustafa Kemal Atatürkün çocuklarımıza armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tek olması dolayısıyla her milletten ayrı bir önem ve kıymet görmektedir. Çocuklarımızı, geleceklerini şekillendirmeleri açısından makamımıza davet ediyoruz ve bu görevi yakından hissetmelerini sağlamak istiyoruz. Kızımız bu koltuğa çok yakıştı. Başarılı bir eğitim ve meslek hayatı olmasını diliyor, onun şahsında tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum dedi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48