Düzce'de çevre,bakım ve düzenleme çalışmaları

Düzce'de çevre,bakım ve düzenleme çalışmaları

Düzce'de çevre,bakım ve düzenleme çalışmaları

DÜZCE - Düzce Belediyesi şehir merkezinde yeni yol açma, çevre düzenleme ve bakım çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ortaklığında hazırlanan çalışma programıyla, şehir merkezinde düzenleme ve yapılandırma işlemlerinin dekoratif saksı ile devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, Merkez Büyük Camii önünden başlayan çalışmaların İstanbul Caddesi ile devam edeceği ifade edilerek, şu bilgiler paylaşıldı:

Gürcü Osman Camii çevresinde bulunan ağaçların bakımlarını da yapan ekipler, avlu kısmında bulunan ağaçların etrafını tahribattan korunması amacıyla taş bordürlerle kapladı. Ayrıca park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri 15 Temmuz Şehitler Parkında yeşil alanların bakımını da düzenli şekilde yürütmeye devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada asfaltlama çalışmalarında yeni bir rut planı oluşturulduğu belirtilerek çalışmaların Sancaklar, Körpeşler arasında bulunan bağlantı caddesinin açma işleminin tamamlanması ile asfalt öncesi altyapı düzenlemelerine başlandı. İki mahalle arasındaki ve ana arterler ile E5 bağlantısının sağlanması amacıyla açılan yolda mıcır serme işlemi sonrası asfaltlama çalışması başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48