AK Parti Milletvekili Adayı Bozkurt, Başkan Posbıyık’ı Ziyaret Etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt ve AK Parti yönetimi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Adayı Bozkurt, Başkan Posbıyık’ı Ziyaret Etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt ve AK Parti yönetimi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Bozkurt, Ereğli’nin sorunlarının çözümü için birlikte hareket edeceklerini belirtti. Başkan Posbıyık da, partilerin bu dönem Ereğlili adaylara ön sıralarda yer vermesinden mutlu olduğunu ve bunda payı olduğunu söyledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sezer, meclis ve teşkilat üyelerini makamında kabul etti.

Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinden sonra Ereğli’nin sorunlarının çözümü için birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Başkan Posbıyık, Bozkurt’a adaylığının hayırlı olmasını dileyerek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Posbıyık, partilerin bu dönem Ereğlili adaylara ön sıralarda yer vermesinden mutlu olduğunu ve bunda payı olduğunu söyledi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER