DEVREK YOL AYRIMI BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYOR

DEVREK YOL AYRIMI BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYOR
gundemeregli.com-AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kurban Bayramı sonrasındaki ilk hafta, Gülüç-Kepez arasındaki yolun asfalt dökme ve Köprülü Kavşağın yan yollarının bağlanması çalışmalarının başlanacağını ifade etti.

Çakır, Devre yol ayrımı ile ilgili son zamanlarda eleştirilerin artması üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

Çakır açıklamasında yapılan hizmetleri överek şu görüşlere yer verdi:

 

“Değerli Ereğli Kamuoyu çok iyi bilmektedir ki; Devrek Yol Ayrımında yaşanan trafik sıkışıklıkları nedeniyle milletimiz uzun yıllar sıkıntılar çekmiş ve sürücülerimiz zor anlar yaşamıştır.

 

Biz AK Parti hükümeti olarak, Milletvekilimiz Prof.Dr.Ercan Candan beyin de özel gayretleriyle bu sorunu ortadan kaldırmak için Ereğli’ye bir hizmet getiriyoruz ve bu hizmeti örneklerinden daha önce tamamlamak içinde gayret içindeyiz.

Devrek Yol Ayrımına yaptığımız Köprülü Kavşak, burada yaşanan sıkıntıları sona erdirecek ve Ereğli trafiğini de rahatlatacaktır.

 

Ancak, gerek yapılan çalışmalar nedeniyle gerekse de aşırı yağan yağmurlar sonrası Köprülü Kavşağın yan yollarında oluşan çukurlar nedeniyle birkaç gün sürücülerimiz sıkıntı yaşamıştır.  Bunun üzerine, durumdan vazife çıkararak Ereğli’ye bir çivi çakmamış çevreler ve uzantıları tarafından bir bardak suda fırtına koparılmak istenmiştir.

 

Herkes önce kendi evinin önünü temizlesin.

 

Yaşanan sıkıntı geçicidir. Milletvekilimiz Ercan Candan beyin gayretleriyle bu Köprülü Kavşağı Ereğli’ye kazandırmamız, bu yolda yaşanan trafik sorunlarının bir daha yaşanmaması içindir.

 

Kurban Bayramı sonrasındaki ilk hafta, Gülüç-Kepez arasındaki yola asfalt dökme ve Köprülü Kavşağın yan yollarının bağlanması çalışmalarına da başlanacaktır.

 

Biz hizmetlerimizi halkımızın ve Ereğli’mizin ihtiyaçları için bir bir gerçekleştiriyoruz.  Birileri memnun olsun diye değil.”

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2013, 07:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Suat Eser
Ali Suat Eser - 9 yıl Önce

Bu ne acele? Böyle iyiydi. Daha kar gelmedi ki...

67zonguldak
67zonguldak - 9 yıl Önce

ali suat eser rumuzu ile yorum yapan sevgili kardeşim;bu ne acele ?böyle iyiydi daha kar gelmedi ...ne demek bu şimdi aklısıra dalga geiyorsunuz.kar gelince tövbe estağfirullah.

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48