GÜMELİ´DE AK PARTİ BÜROSU HİZMETE GİRDİ

GÜMELİ´DE AK PARTİ BÜROSU HİZMETE GİRDİ
gundemeregli.com-Alaplı Gümeli Beldesinde Ak Parti Seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, yaptığı konuşmada, Gümelinin büyümesi ve gelişmesi için Ankara’da elimden geleni yapacağını söyledi.

Belediye Başkan adayı Şinasi Bilgen için oy istediklerini belirten Candan şöyle konuştu:

“Şinasi başkan için Ankara’da elimden geleni yapacağım. Siz yeter ki sizin kardeşinizi canınızı elinizden tutun bende Ankara’da elinden tutarak Gümeli’nin büyümesinde yardımcı olacağım. Bunu sözünü veriyorum. Gümeli Beldesine gölet yapılıyor. Yapıldıktan sonra yazın hafta sonları vatandaşlar akın edecek. Beldenin ekonomisi gelişecek çok farklı hizmetlere gerek duyulacak onun için buranın belediyesinin güclü olması gerekiyor. Buranın belediyesini hükümetle olması gerekiyor. Biz hep beraber buraya Ankara’nın hizmetini götüreceğiz. Bizim burada hiçbir partiyi kötüleme durumumuz yok. Herkes kendi başına nasıl karar vereceğini çok iyi biliyor. Bu arkadaşımız burada seçildikten sonra çok başarılı olacağına ben yürekten inanıyorum.”

Şinasi Bilgen, “Biz 5 yılda şunları bunları yapacağız diyerek kimseye vaatte bulunmuyoruz. Bizim arkamızda koca bir iktidar, 3 milletvekili ve 3 de il genel meclis üyesi var.Biz siz ne isterseniz onu yapacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve çok sayıda partili esnaf ziyareti yaptı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2014, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48