SAADET PARTİSİ ZONGULDAK ADAYI KESİNLEŞTİ

SAADET PARTİSİ ZONGULDAK ADAYI KESİNLEŞTİ
gundemeregli.com-Saadet Partisi gerçekleştirdiği toplantıyı ile Zonguldak merkez adayını Sadık Kar olarak açıkladı.
Parti binasında düzenlenen toplantıda ilk konuşmayı yapan Saadet Partisi eski il başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Şahin Kalça yaptı. Kalça “Zonguldak’ın yıllardır hizmet alamıyor. Zonguldak’ın makus talihinin değişmesi için milli görüşe ihtiyacı vardır” dedi.
Şahin kalçanın konuşmasının ardından ise Saadet Partisi Zonguldak İl Başkan Vekili Musa Yüce bir konuşma yaptı.
“ZONGULDAK’IN ÇIKIŞ YOLU MİLLİ GÖRÜŞTÜR”
Zonguldak’ın küçüldüğünü öne süren Yusuf Çetin ise Zonguldak’ın emekli kenti olma yolunda olduğunu ifade ederek şöyle dedi:
“Zonguldak’ımızın önü tıkanmıştır. Zonguldak küçülmektedir. Zonguldak göç vermektedir. Zonguldak emekli kenti olma yolundadır. Çünkü Zonguldak iyi yönetilememektedir. Merkezi hükümetten gerekli ilgi ve alakayı göremeyen Zonguldak,yerel yönetimler açısından da geri bırakılmıştır.. Geri dönüp son 10 yıla bakalım. Son 5 yıl CHP yerel yönetimleri ile durumumuz ortadadır. Daha önceki 5 yılda iktidarın il belediyesi olarak şehrimiz yine gereken ilgiyi görmemiş ve sınıfta kalmıştır. Durumumuz ortadır. Bu partilerin Şehrimize vereceği hiçbir şey yoktur. Çıkış yolu Milli Görüş ve Saadet Partisidir. Saadet Partisi olarak seçimlerde her zaman işin ehli ve teşkilatlarımızın yetiştirdiği en değerli kardeşlerimizle göreve talip oluruz. Bizim önemli prensiplerimizden birisi de budur. Bu ilave olarak Milli Görüşçüler takım halinde çalışarak hizmet verirler ve başarılı olurlar. Bu seçimlerde de yine aynı doğrultuda hareket ettik. Zonguldak Belediyesi Belediye Başkan adaylığı için Merkez İlçe ve İl Teşkilatı olarak yapılan görüşmeler sonucu bir arkadaşımız aday olarak görevlendirildi. Teşkilat mensupları olarak bütün gücümüzle adayımızın yanında çalışarak en başarılı hizmetleri vereceğimize söz vererek adayımızı açıklıyoruz. Adayımız eski İl başkanımız Sadık Kar’dır.”
“MERKEZİ YÖNETİM ZONGULDAK’I GÖZDEN ÇIKARMIŞ”
Yüce’nin konuşmasının ardından söz alan eski il başkanı ve Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Sadık Kar ise “Bugüne kadar Zonguldak’ı bir çok farklı partiye mensup belediye başkanları yönetti. Zonguldak bu süreç içinde yaşanabilecek bir ken durumundan çıktı. Zonguldak beklide Türkiye’de gelişemeyen tek il durumunda. Hem belediye yönetimi hem de merkezi yönetim Zonguldak’ı gözden çıkarmış durumda. Bütün belediye başkanlarımız seçim öncesi yapacakları hizmetleri anlattılar, ama başkan olduklarında verdikleri sözleri tutmadılar. Vaat ettiklerini başkan olunca unuttular. Gazipaşa´dan araç trafiğini kaldırıp alt geçitle araç trafiğine çözüm bulacaklarını vaat ettiler. Fevkani Köprüsü ile ilgili birçok sözler verdiler. Zonguldak´ımızı bu makus talihinden kurtarmak için, Milli Görüş belediyeciliğini Zonguldak´ta hayata geçirmek için Belediye Başkan Adayı oldum. Gerek bu güne kadarki Milli Görüş Belediyelerinin hizmetleri, gerekse projelerimiz bizlerin referansı olacaktır. Onun için diyoruz ki: Her seçim önemlidir, ama bu seçim daha önemlidir. Zonguldak’ın tek kurtuluşu milli görüş belediyeciliği ve anlayışıdır. O yüzden bu sorunlar ve eksiler devam etmektedir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2014, 08:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48