BU KEZ İSTEDİĞİ GİBİ OLMADI

Kdz. Ereğli´de Cuma günü iki öğrenciyi darp edip, sığındığı markette polislere saldırdıktan sonra mahkemenin serbest bıraktığı uyuşturucu bağımlısı genç dün akşam komşularına saldırınca polis tarafından yeniden göz altına alınmıştı. O genç bu gün(Salı) çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BU KEZ İSTEDİĞİ GİBİ OLMADI

gundemeregli.com- Ereğli´de iki öğrenciyi darp edip sığındığı markette polislere saldırdıktan sonra çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldıktan iki gün sonra komşularına saldıran genç bu kez tutuklandı.

Kdz. Ereğli’de geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde kullandığı uyuşturucunun etkisi ile Yalı caddesinde bir erkek öğrenciyi, ardından da Kdz. Ereğli Kız Meslek Lisesi’nde bir kız öğrenciyi darp ettikten sonra sığındığı markette polislere eline geçirdiği satır, bıçak ve şarküteri malzemelerini fırlatan Mustafa A. (28) çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından denetimli olarak serbest bırakılmıştı. Serbest kaldıktan iki gün sonra yine uyuşturucu kullandığı belirlenen ve komşularına saldıran Mustafa A., polis tarafından çarşı merkezinde yakalanmıştı. Uyuşturucu bağımlısı genç komşuları Yüksel Göktekin ile oğlu Selçuk Göktekin’in şikâyeti üzerine gözaltına alındıktan sonra bu gün adliyeye getirildi. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrollerinin ardından adliyeye getirilen Mustafa A. tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Uyuşturucu bağımlısı genç denetimli serbestlik yasasını ihlal ettiği ve komşularına saldırıda bulunduğu gerekçesi ile tutuklanarak Kdz. Ereğli Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Mustafa A., adliye çıkışında gazetecilerin çekim yapmasına tepki göstererek “Yeter da yeter, çektiğiniz yeter” dedi. Arı gazetecilerin “Yaptıklarına pişman mısın?” şeklindeki sorusuna ise  Pişmanım” yanıtı verdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2014, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48