BKM TİYATRO EKİBİNDEN AKDEMİR'E ZİYARET...

BKM TİYATRO EKİBİNDEN AKDEMİR’E ZİYARET...

BKM TİYATRO EKİBİNDEN AKDEMİR'E ZİYARET...

Son oynadıkları Haldun TANERin yazdığı GÖZLERİMİ KAPARIM,VAZİFEMİ YAPARIM İsimli oyunla tiyatro severlerin büyük övgüsünü alan BKM Genç Tiyatro ekibi, Sahne Amiri Mustafa OKUYAN, Yönetmen Fedai MADAN, Genel Sanat Yönetmeni ve BKM Müdürü Abdullah BAKIRla Birlikte Belediye Başkanı Muharrem AKDEMİRi makamında ziyaret ederek kendilerine her konuda destek olduğu için teşekkür edip, çiçek takdim ettiler.

BKM Tiyatro ekibindeki gençler; gelecekle ilgili düşüncelerini tek tek anlatarak, tiyatro oyununun başarısını ekip olarak birlikte sevgi ve saygı içinde çok çalışmalarına, bundan sonraki oyunlarında da aynı şekilde çalışacaklarını dile getirerek öncelikle oyunda: “ Bizleri yalnız bırakmayan Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Emniyet Müdürümüze ve Zonguldak halkına teşekkür ediyoruz.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise; gençlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılı oyunları için tebrik etti. Başkan Akdemir; Başarılarınızı bundan sonraki eğitim hayatında ve yaşamınızda devam ettirmenizi diliyorum, her şey siz geleceğimiz gençler içindir diyerek duygularını dile getirdi.

BKM Müdürü ve Oyunun Genel Sanat yönetmeni Abdullah BAKIRda Böyle güzel ve başarılı bir ekiple birlikte olmanın gururunu yaşıyorum, onlar her zaman şehrimizin tanıtımını yapacaktır.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 22:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER