DEMİRCİ, CUMHURBAŞKANI'NA BİLGİ VERDİ

DEMİRCİ, CUMHURBAŞKANI’NA BİLGİ VERDİ

DEMİRCİ, CUMHURBAŞKANI'NA BİLGİ VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜRK-İŞ Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Genel Merkez binası girişinde Genel Başkan Ergün Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TÜRK-İŞ’e yaptığı ziyarete, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Valisi Ercan Topaca da katıldı. Ziyarette TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Üyeleri ve aralarında Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci’nin de bulunduğu Konfederasyona bağlı sendikaların genel başkanları hazır bulundu.
TÜRK-İŞ Konferans Salonu’nda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kadın işçilere hitaben bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantı sonrasında TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların Genel Başkanları ile bir süre sohbet etti.
DEMİRCİ, CUMHURBAŞKANI’NA BİLGİ VERDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi veren GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, maden işçileri ile Sendikalarının Türk Silahlı Kuvvetlerine destek amacıyla bir kampanya düzenlediklerini, alınan arazi aracı ile yardım ve destek malzemelerini TSK’ya teslim etmek üzere Hatay’a gideceğini belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, memnuniyetini ifade ederek “Maden işçilerinden Allah razı olsun” dedi ve duyarlılıkları nedeniyle teşekkür etti.
Demirci, maden işçilerinin ve Zonguldak halkının her zaman devletimizin ve ordumuzun yanında olacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 07:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48