Kente artan hırsızlık olayları vatandaşı korkutuyor

Kente artan hırsızlık olayları vatandaşı korkutuyor

Kente artan hırsızlık olayları vatandaşı korkutuyor

Devrek ilçesine bağlı bağlı Komşular ve Bakırcılar köylerinde vatandaşın ev ve iş yerlerine girerek eşya ve malzemelerini çalan hırsızlar, girdikleri bir kümesten de 11 tavuk ve 3 horoz çalarak, kayıplara karıştı.
Zonguldakın Devrek ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayında, ilçeye bağlı Komşular ve Bakırcılar köylerinde son birkaç gün içinde vatandaşın ev ve iş yerlerine girerek muhtelif eşya ve malzeme çalan hırsızlar, girdikleri kümesten de 11 tavuk ve 3 horoz çaldı. Komşular köyünde oturan Aydın Komşulara ait iş yerine giren hırsızlar, 5 adet araç lastiği, 4 boru anahtarı, seyyar kablo ve oyma makinesi, Ahmet Dalkıça ait evden 50 adet boru ve araç anahtarları, aks, amortisman, bilye, çok sayıda cıvata ve soba çaldı.
Tahminlere göre aynı kişi ya da kişiler, Komşular köyü imamı Muhammet Derine ait kümese girerek, 11 tavuk ve 3 horozu çaldılar. Bakırcılar köyünde ise dün gece Sefer Gedikin meskeninden pekmez kazanı ile 100 metrelik elektrik kablosunu, Durdu Pürene ait evden pekmez kazanını, Mesut Gedikin de eski evinden kazan ve bakraç çalan hırsız ya da hırsızlar, kayıplara karıştı.
Jandarma meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39