AYIP YA... BURASI YENİ TEMİZLENMİŞTİ

AYIP YA... BURASI YENİ TEMİZLENMİŞTİ

gundemergli.com-Alaplı İlçesi Çayı etrafındaki Temizlenen alanlara çöp dökülmesine devam ediliyor. Vatandaşlar, burası dahayenitemizlenmişti. Ayıp yaaa.. diyerek tepkilerini dile getiriyor.

Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç´ın bizzat girişimleri ile  Alaplı çay boyuna dökülen moloz ve çöplerin Özel İdareye bağlı iş makineleri tarafından 3 Temmuz 2013 yılında  kaldırtıp buraları temizlenmesine rağmen kendini bilmezler, bölgeyi kirletmeyi sürdürüyor.

Buralara çöp dökülmesinin yasak olduğunu belirten tabelalar koydurtan Malğaç çöp dökülmesin diye yolun kenarına kanallar açtırmıştı

Kendini bilmez bazı kişiler  yasak tabelalarının dibine dahi çöp dökmeye devam ediyor

Malğaç, İlçemizin ortasından geçerek Karadeniz’e ulaşan Alaplı Çayının vatandaş ve esnaf tarafından çöp ve moloz dökülmek suretiyle kirletiliyor. Özel idareye bağlı ekipler tarafından çay buyunca dökülen çöp ve moloz taşlarını toplayarak Belediye tarafından oluşturulan hafriyat alanına döküyoruz.  Vatandaşlarımızdan herhangi bir cezai işlemle karşılaşmaları için çay boyunca moloz ya da çöp dökmemelerini istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2013, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48