İHALE İPTAL

Ömer Selim Alan, Fener Projesinin iptal edildiğini açıkladı.

İHALE İPTAL

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Temmuz Ayı'nın 2. birleşiminde Fener Projesi'nin ihalesinin iptal olduğunu açıkladı. Alan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Evet şöyle biz arkadaşlarımızla bugün görüştük. Fener ihalesinde yeterli işte rekabet koşulları oluşmadı ve beklediğimizin altında bir indirim olmadığı için iptal ettik. Önümüzdeki ay sonuna doğru ya da Ağustos başında Fener'i bir kez daha ihale edeceğiz. Yapılan ihale iptal edildi. Lavuar alanının ihalesi yapıldı. Malumunuz TOKİ tarafından dün Ankara'daydık il başkanımızla beraber. Cumhurbaşkanı Başkanımızın, başkanlığında genişletilmiş il başkanlığı toplantısına katıldık. TOKİ'yle de görüştük. Şu an bir firma, üç firma katılmış. Bir firma daha iyi teklif verdiği için evraklar inceleniyor. inşallah önümüzdeki hafta müjdeli haberi vereceğim.
Fener'deki çay bahçemiz inşallah belediyemizin bünyesinde, Zonguldak Belediyesi Çay Bahçesi adı altında vatandaşımızın hizmetinde olacak ay sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz. Dediğim gibi ne yazık ki istediğimiz rekabet ortamı ve indirim olmadığı için hep yani iptal etmek durumunda kaldık." dedi.


 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2023, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER