AK PARTİ´DE ADAY PATLAMASI

Ak Parti Zonguldak genelinde en fazla aday adayının müraccat etitği parti oldu.

AK PARTİ´DE ADAY PATLAMASI
gundemeregli.com-AK Parti’de sona eren belediye başkan aday adaylığı için Zonguldak Belediye Başkanlığı aday adaylığı için 6 kişi müracaat ederken en fazla adaylık başvurusu Alaplı oldu.Çaycuma ilçesinde ise mevcut başkan Mithat Gülşen dışında başvuruda bulunan olmadı.Ereğli 5, Gökçebey 4 ve Devrek ilçesine 6 kişi belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulunurken 19 beldede ise 58 kişi başvuru yaptı.
 
Ereğli´de Yusuf Kalay, Mustafa Kalkan, Halil İbrahim Demirbaş, Hüseyin Uysal, Ahmet Köse
Ak Parti Alaplı Belediye Başkan Aday Adayları: Nevzat Çimenoğlu, Hüseyin Uysal, Emrullah Erdoğan, Faruk Çaturoğlu, Ahmet Tosun,Aydın Adatepe, İsmail Öztürk.
Gümeli Belde Belediye Başkan aday adayları: Şinasi Bilgen, Aytaç Tosun,Hidayet Akcan
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2013, 07:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünal Savaş
Ünal Savaş - 10 yıl Önce

KOŞ VATANDAŞ KOŞ. YETİŞEN ALIYOR. YETİŞEMEYEN HAVASINI ALIYOR. AK PARTİ KDZ. EREĞLİ, ALAPLI VE GÜLÜÇ TEŞKİLATLARI PARDON YANLIŞ SÖYLEDİM, TEMSİLCİLİKLERİ “KARTVİZİT DAĞITIYOR” BATAN GEMİNİN, BATAN ŞEHRİN MALLARI BUNLAR. SENDE YETİŞ, SENDE AL. KİM OLURSAN OL, YİNE GEL. SADECE YETİŞEN ALIYOR. TÜKENMEDEN AL. FIRSATTAN SENDE YARARLAN, KAZANÇLI ÇIK. FIRSAT KAPINIZI İKİ DEFA ÇALMAZ. BENDEN SÖYLEMESİ. BENDEN HATIRLATMASI. YETİŞEMEDİM, ALAMADIM, FIRSATI KAÇIRDIM, TOMBALADAN ÇIKAMADIM DEMEYİN SONRA. “ÖNCEKİ DÖNEM AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI” KARTVİZİTİ İLE SAĞDA SOLDA HAVANIZI ATARSINIZ. OLMADI, GELECEK SEÇİMLERDE KULLANIRSINIZ. ACELE EDİN. BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLAMAZSANIZ DAHİ, HİÇ YOKTAN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI OLURSUNUZ. PARTİM GİTMİŞ NEYİME, KARTVİZİT GİRSİN CEBİME. EGONUZ, HIRSINIZ, ZİHNİYETİNİZ HAVANIZ BATSIN SİZİN EMİ.

SAĞIR SULTANLARA YENİDEN DUYURULUR. BAŞBAKANIMIZ SİZDEN “EŞ, DOST, AKRABA GETİRMENİZİ (KARTVİZİT ADAYLARI) İSTEMİYOR. SİZDEN “SEÇİMİ ALACAK ADAYLAR” İSTİYOR. NE OLUR, LÜTFEN ANLAYINIZ ARTIK. HAYDİ, BENİ DİNLEMİYORSUNUZ. LÜTFEN BAŞBAKANIMIZI BARİ DİNLEYİNİZ.

BAŞBAKANIMIZ VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN´IN PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİNE VE TEŞKİLAT YÖNETİCİLERİNE YEREL SEÇİMLERDE BELİRLENECEK ADAYLAR İÇİN VERMİŞ OLDUĞU TALİMAT:

[ct]EŞ, DOST, AKRABA GETİRMEYİN, SEÇİMİ ALACAK ADAYLAR İSTİYORUM[ct]

ÇAĞDAŞ DEMOKRASİNİN GEREĞİ SEÇME VE SEÇİLME HAKKI HER BİREYİN HAKKIDIR. ANCAK; AK PARTİNİN BU KADAR “KARTVİZİT ADAY ADAYI” ENFLASYONU İLE SEÇİMLERİ ALMASI KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR. KAFA BİRLİĞİ, GÖNÜL BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİ, HEDEF BİRLİĞİ ŞARTTIR. BAŞARI İÇİN; HALKIN TEVECCÜHÜNÜ KAZANABİLECEK VE SEÇİMİ ALACAK TEK ADAYLA ORTAK HEDEFE KİLİTLENMEK GEREKİRKEN, HER ÖNÜNE GELENİN SIRF KARTVİZİT İÇİN AK PARTİ´DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUĞU BÖYLESİ ÇOK ADAY ADAYLI BİR SEÇİM SÜRECİ AK PARTİ´YE BİR ZENGİNLİK KAZANDIRMAZ. ADAY ADAYI PATLAMASI OLMASI SEÇİMLERDE OY PATLAMASI YARATMAZ. BİLAKİS OY ÇATLAMASI YAPAR. YOK MU? DUR. AK PARTİ’DE TEŞKİLATTAN SORUMLU BİR GENEL MERKEZ YÖNETİCİSİ YAHU. KIŞ UYKUSUNA YATTILAR HERHALDE. SİZLERE İYİ UYKULAR. SEÇİM SANDIKLARI AÇILANA KADAR SİZLERE TATLI RÜYALAR.

SAYGILARIMLA

KENTİNE DEĞİL, KENDİNE ADAY ADAYI OLAN; KARTVİZİT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA HAYIR, HAYIR, HAYIR.
https://twitter.com/unalsavas60
https://www.facebook.com/!/unal.savas.56
Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Kalite gönüllüsü
“Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.[ct]

SIRADAKİ HABER